ales-tolar-lidr-stan-plzen-2

Lídrem STAN Plzeň se pro letošní komunální volby stane Aleš Tolar

Kandidátem na primátora Plzně bude v letošních volbách za hnutí Starostové a nezávislí Aleš Tolar, 45letý bývalý novinář, poslední čtyři roky starosta devátého městského obvodu Malesice. 

„Plzeňské politické poměry jsou bohužel už řadu let neměnné. Leccos negativního o tom, jak fungují, jsem mapoval už za doby svého novinářského působení a v posledních letech jsem se o mnohém utvrdil i jako starosta. Desítky let stejné strany a stejní lidé provázaní s podnikatelským a kmotrovským zákulisí. Nemíním se s tím smířit. Průvan v tomto prohnilém prostředí můžou udělat jen noví lidé. Proto jsem se rozhodl v letošních komunálních volbách usilovat za hnutí STAN o zvolení kromě Malesic i na plzeňskou radnici,“ zdůvodňuje Aleš Tolar.

Hlavními tématy pro STAN bude určitě bezpečnost, čistota Plzně a také okolí plzeňských řek. „Myslíme si, že Plzeň ani zdaleka nevyužívá potenciál, který jí pět plzeňských řek dává jako prostor pro rekreaci a trávení volného času, říká Aleš Tolar.

„Kandidátku STAN v letošních volbách podpoří také Zelení, se kterými se programově shodujeme, především v otázkách kvality životního prostředí ve městě, dostupného bydlení, nebo dobudování nevyhovující infrastruktury pro cyklisty,“ dodává předseda oblastní organizace STAN Plzeň Václav Cinádr.

Další informace jsou od dnešního dne dostupné na našem novém webu www.stanplzen.cz.

Autor: Mgr. Václav Cinádr

ales-tolar-stan-zahajeni-kampane
ales-tolar-a-michaela-opltova-stan-plzen
starostove-a-nezavisly-logo-ramecek

Jsme STAN Plzeň. Silný a energický tým, který má klíč k lepšímu městu. Chceme Plzeň s vizí, moderní, bezpečnou a čistou. Buďte u toho s námi.

Dejte nám svůj hlas v letošních komunálních volbách 23. a 24. září 2022.

ales-tolar-lidr-stan-plzen-patka

Bc. Aleš Tolar

Lídr kandidátky STAN Plzeň, starosta MO Plzeň 9 Malesice

Chystáte se nás volit a máte otázky? Jste novinář? Chcete STAN Plzeň finančně či jinak podpořit? Neváhejte mne kontaktovat.

E-mail: ales.tolar@stan.cz

Mobil: +420 602 481 823

vaclav-cinadr-stan-plzen-patka

Mgr. Václav Cinádr

Předseda Oblastní organizace STAN Plzeň, krajský tajemník

Chcete se k nám přidat, pomoci v kampani? Jste novinář nebo chcete nabídnout prostor pro reklamu? Neváhejte mne kontaktovat.

E-mail: vaclav.cinadr@stan.cz 

Mobil: +420 728 379 117