Návštěva Víta Rakušana v Plzni

Ministr vnitra a předseda hnutí STAN zavítá ve čtvrtek 26. května do Plzně.

Celodenní nabitý program začne setkáním s vedením krajské policie a hasičů. Následovat bude jednání s Radou Plzeňského kraje, kdy se, mimo jiné, bude probírat aktuální tématika ukrajinské uprchlické krize. Poté se setká se zástupci dobrovolných hasičů.  

Krajský náměstek pro dopravu Pavel Čížek chce na novém autobusovém terminálu Vítu Rakušanovi představit fungování krajské veřejné dopravy, včetně vysoutěžených nových autobusů a vlakových souprav. Při krátké procházce centrem města bude místní organizací STAN představena Vize pro Plzeň, jako města: moderního, zdravého, bezpečného a starostlivého.

Den v Plzni pak od 16:30 vyvrcholí veřejnou debatou v Papírně Plzeň o tématech nejen celostátních, ale i místních. Moderovat bude Aleš Tolar, starosta městského obvodu Plzeň-Malesice a lídr kandidátky STAN do komunálních voleb. Na debatu jste všichni srdečné zváni.

Autor: Mgr. Václav Cinádr

starostove-a-nezavisly-logo-ramecek

Jsme STAN Plzeň. Silný a energický tým, který má klíč k lepšímu městu. Chceme Plzeň s vizí, moderní, bezpečnou a čistou. Buďte u toho s námi.

Dejte nám svůj hlas v letošních komunálních volbách 23. a 24. září 2022.

ales-tolar-lidr-stan-plzen-patka

Bc. Aleš Tolar

Lídr kandidátky STAN Plzeň, starosta MO Plzeň 9 Malesice

Chystáte se nás volit a máte otázky? Jste novinář? Chcete STAN Plzeň finančně či jinak podpořit? Neváhejte mne kontaktovat.

E-mail: ales.tolar@stan.cz

Mobil: +420 602 481 823

vaclav-cinadr-stan-plzen-patka

Mgr. Václav Cinádr

Předseda Oblastní organizace STAN Plzeň, krajský tajemník

Chcete se k nám přidat, pomoci v kampani? Jste novinář nebo chcete nabídnout prostor pro reklamu? Neváhejte mne kontaktovat.

E-mail: vaclav.cinadr@stan.cz 

Mobil: +420 728 379 117