ales-tolar-lidr-stan-plzen-cv

Jsem Aleš Tolar, starosta devátého plzeňského městského obvodu Malesice.

V letošních komunálních volbách povedu v Plzni hnutí STAN. Jsme silný, energický tým, který má klíč k lepšímu městu.

Jsem rodák z Tachovska. Po studiích na tachovském gymnáziu jsem absolvoval žurnalistiku na Filozofické fakultě Univerzitě Palackého v Olomouci a novinařina se na dlouho stala mým živobytím. Býval jsem sportovním i zpravodajským redaktorem a editorem v MF DNES, iDNES.cz a 7 let jsem působil jako regionální šéfredaktor Deníku pro Plzeňský a Karlovarský kraj.

V roce 2008 jsem se usadil v okrajovém plzeňském městském obvodu Malesice. Byl jsem u zrodu občanského sdružení Plzeň9, které se stalo hnacím motorem místního společenského života. V roce 2014 jsem se stal členem zastupitelstva městského obvodu. Po dalších volbách v roce 2018, kdy jsme s naším hnutím výrazně zvítězili, nastal okamžik na rozhodnutí, jak se získanou důvěrou od lidí naložit dál a stal jsem se starostou našeho obvodu.

Nebylo to vždy jednoduché, ale snad mohu s odstupem času říct, že se podařilo Malesice v tom nejlepším smyslu slova probudit a realizovat řadu prospěšných věcí pro naše občany. O Malesicích se začalo konečně mluvit i v širším okolí a v rámci celé Plzně. 

Je mi 45 let. Z předchozího manželství mám ve střídavé péči dva syny a se současnou partnerkou vychováváme její dceru.

 

Co mohu lidem nabídnout? 

Čistý štít, výsledky práce starosty městského obvodu, které jsou za mnou vidět, nadšení měnit věci k lepšímu a tým schopných a podobně smýšlejících lidí, který za mnou v plzeňském STANu stojí. Věřím, že to není málo.

Proč jsem se rozhodl kandidovat na primátora města Plzně?

Plzeňské politické poměry jsou bohužel už řadu let neměnné. Leccos negativního o tom, jak fungují, jsem mapoval už za doby svého novinářského působení a v posledních letech jsem se o mnohém utvrdil i jako starosta. Desítky let stejné strany a stejní lidé provázaní s podnikatelským a kmotrovským zákulisím… 

Nemíním se s tím smířit. Průvan v tomto prohnilém prostředí můžou udělat jen noví lidé. Proto jsem se rozhodl v letošních komunálních volbách usilovat za hnutí STAN o zvolení kromě Malesic i na plzeňskou radnici.

starostove-a-nezavisly-logo-ramecek

Jsme STAN Plzeň. Silný a energický tým, který má klíč k lepšímu městu. Chceme Plzeň s vizí, moderní, bezpečnou a čistou. Buďte u toho s námi.

Dejte nám svůj hlas v letošních komunálních volbách 23. a 24. září 2022.

ales-tolar-lidr-stan-plzen-patka

Bc. Aleš Tolar

Lídr kandidátky STAN Plzeň, starosta MO Plzeň 9 Malesice

Chystáte se nás volit a máte otázky? Jste novinář? Chcete STAN Plzeň finančně či jinak podpořit? Neváhejte mne kontaktovat.

E-mail: ales.tolar@stan.cz

Mobil: +420 602 481 823

vaclav-cinadr-stan-plzen-patka

Mgr. Václav Cinádr

Předseda Oblastní organizace STAN Plzeň, krajský tajemník

Chcete se k nám přidat, pomoci v kampani? Jste novinář nebo chcete nabídnout prostor pro reklamu? Neváhejte mne kontaktovat.

E-mail: vaclav.cinadr@stan.cz 

Mobil: +420 728 379 117